Mesaj gönder
aboutus
Üretim hattı

Jiangsu Hysafety Co., Ltd, üretici olarak, Shanghai Hygloves Co., Ltd.'nin tamamına sahip olduğu bir yan kuruluştur. .

 

 

Shanghai Hygloves Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

 

 

Shanghai Hygloves Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

 

Shanghai Hygloves Co., Ltd fabrika üretim hattı 2

 

Toplam alan 40.000 m2ve tam kapasitedeyken 1.500 ila 2.000 işçiyi barındırmak.2007 yılında kuruluşundan bu yana dünya çapındaki müşterilerine en kaliteli ürünleri üretmeye kendini adamıştır. Günümüzde tam üretim kapasitemiz ayda 240.000 çifte ulaşmaktadır.

 

 

Shanghai Hygloves Co., Ltd fabrika üretim hattı 3

 

Shanghai Hygloves Co., Ltd fabrika üretim hattı 4

 

 

 

OEM / ODM

….yaklaşık 25 yıllık ticaret ve üretim tecrübesi ile aşağıdaki eldiven kategorilerinde OEM ve/veya ODM hizmetleri sağlamak için iyi bir konuma gelmiştir:

 

İtfaiye Eldivenleri

Kurtarma ve Kurtarma Eldivenleri

Askeri, Avcılık, Özel Kuvvetler ve Polis Taktik Eldivenleri

Petrol ve Gaz Eldivenleri

Mekanik ve Bahçe Eldivenleri

Testere ve Titreşim Önleyici Eldivenler

Tüm Endüstriyel Eldivenler

Aktif Spor Eldivenleri

 

Sağlam ve Günlük Elbise Eldivenleri

 

1. Küresel Kaynak Kullanımı

 

2. Yenilik

 

3. Makine ve Teknik

 

4. Ortaklıklar

 

Ar-Ge

Shanghai Hygloves Co., Ltd.,20 yılı aşkın ticaret tecrübesi ve 10 yılı aşkın üretim tecrübesi ile bir dizi ünlü uluslararası marka ile işbirliği yapmaktadır.Ana eldivenlerimiz İtfaiye, Kurtarma ve Kurtarma, Petrol Rigger, Mekanik, Polis ve Ordu, Özel fonksiyonlar ve Spor vb. içindir.

 

1、Marka

Hysafety® markamız, ürünlerin yüksek performansı, kalitesi ve konforuyla müşteriler tarafından geniş çapta kabul görmüştür.Hysafety® Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya dahil olmak üzere dünya çapında tescillidir. Ayrıca ABD, İngiltere ve Japonya'da da distribütörlerimiz bulunmaktadır. Şimdiye kadar Hysafety® markalı ürünlerimiz 20'den fazla ülke ve bölgeye satılmıştır.

 

2 、 Yenilik

Müşterilerin güncel geri bildirimlerine ve trend taleplerine dayanarak, profesyonel Ar-Ge ekibimiz, müşterilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için ürünlerin, malzemelerin ve tasarımın gelişmiş performansına kendini adamıştır.

 

3, Küresel Kaynak

Yüksek kaliteli ve düşük maliyetli benzersiz ve rekabetçi eldivenler üretmemizi sağlayan tüm eldiven endüstrisindeki görüşlerimizi geliştirmek için dünya çapında malzemeleri araştırıyoruz.Şu anda ABD, Avrupa, Güney Amerika, Japonya, Kore, Tayvan ve diğer ülke ve bölgeler gibi dünya çapında uluslararası markalara sahip bir dizi malzeme tedarikçisiyle iyi ortaklıklarımız var.

İletişim bilgileri