Mesaj gönder
aboutus

Shanghai Hygloves Co., Ltd

Shanghai Hygloves Co., Ltd Shanghai Hygloves Co., Ltd Shanghai Hygloves Co., Ltd Shanghai Hygloves Co., Ltd Shanghai Hygloves Co., Ltd
1 2 3 4 5
Shanghai Hygloves Co., Ltd
<-Video Images->
İş türü: Üretici
İthalatçı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: HİZMET GÜVENLİĞİ
No. Çalışanları: 600~700
Yıl kurulan: 2002
İhracat p.c: 90% - 100%
Hakkımızda
Giriş

 

Şanghay Hygloves Co, Ltd., Ocak 2002'de kurulmuş, dikey olarak entegre bir sanayi ve ticaret kuruluşudur.İtfaiye eldivenleri, Kurtarma ve Kurtarma eldivenleri, Mekanik eldivenler, Oil Rigger eldivenleri, Polis ve Ordu eldivenleri, Özel fonksiyonel ve Spor eldivenleri vb. dahil olmak üzere çeşitli fonksiyonel eldivenlerin üretimi ve ihracatı konusunda uzmanız. Anahtar OEM eldiven pazarları için tedarik ediyoruz. ABD, Almanya, Kuzey Avrupa, Avustralya, Japonya ve diğer ülkeler ve bölge gibi.Son yıllarda, yavaş yavaş yerli geliştiriyoruz

Çin'de pazar.    

 

 

 

Çin Shanghai Hygloves Co., Ltd şirket Profili 0


 

 

Çin Shanghai Hygloves Co., Ltd şirket Profili 0


 

 

 

Çin Shanghai Hygloves Co., Ltd şirket Profili 2

Çin Shanghai Hygloves Co., Ltd şirket Profili 3

Çin Shanghai Hygloves Co., Ltd şirket Profili 4

Çin Shanghai Hygloves Co., Ltd şirket Profili 5

 

 

Genel merkeziŞanghay Hygloves Co, Ltd., Jinqiao, Pudong, Şanghay'da yer almaktadır.Çin'in en gelişmiş şehri olan Şanghay merkezli olarak, çok uygun ulaşım ve zengin insan kaynağına sahibiz.Müşterilerimiz için kendi teknolojik ve yenilikçi ürünlerimizi sağlayan kendi tasarım ve araştırma ekibimiz var.Ayrıca, satış ekibimiz ve üretim ekibimiz, dünyanın her yerine satılan ürünümüz için hızlı ve yüksek verimli bir satış sonrası hizmet sunmaktadır.

   

 

Çin Shanghai Hygloves Co., Ltd şirket Profili 6+

 

Çin Shanghai Hygloves Co., Ltd şirket Profili 7

 

 

 

 

 

Jiangsu Hysafety Co., Ltd., tamamına sahip olunan yan üretici olarak, Jiangsu Eyaleti, Huaian Ekonomik Kalkınma Bölgesi, 85 Doğu Shenzhen Yolu'nda bulunan Shanghai Hygloves Co., Ltd. ve Shanghai Hygloves (Hongkong) Co., Ltd.'nin ortak girişimidir.Fabrika, 50 dönüm arazi ve 40.000 m2'ye kadar toplam inşaat alanını kapsamaktadır.2.35.000.000 RMB kayıtlı sermayeye sahiptir.Fabrika, ISO 9001 ve BSCI sertifikalıdır ve tam kapasitedeyken 1.500 ila 2.000 işçiyi barındırır.2007 yılındaki kuruluşundan bu yana, dünya çapındaki müşterilerine tutarlı kaliteli ürünler, makul fiyatlar ve zamanında teslimat ile üretmeye kendini adamıştır. Günümüzde tam üretim kapasitemiz ayda 500.000 çifte ulaşmaktadır.

 

     

 

Ana pazarlarımız ABD, Almanya, Kuzey Avrupa, Avustralya, Japonya ve diğer bazı ülkelerdir.Dünya çapında önemli OEM eldiven pazarları için tedarik ediyoruz.

 

Uluslararası her yıl ortalama 15-20 profesyonel sergiye katılıyoruz.Ve Çin'deki diğer bazı yerel yangın ve kurtarma gösterileri.

 

   

Çin Shanghai Hygloves Co., Ltd şirket Profili 8

 

    

düzenli sergi(dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı değildir):

Kanton fuarı

A+A Uluslararası Ticaret Fuarı Eisenwarenmesse

MGK

NHS

FDIC

INTERSCHUTZ

INTERSEC

ISPO

OTC

OT

 

Çin Shanghai Hygloves Co., Ltd şirket Profili 9

 

 

Bu sergilere maruz kalarak, çeşitli bölgelerin yaygın pazar bilgilerini ve farklı ülkelerdeki müşterilerin gerçek taleplerini sunabiliyoruz.Aynı zamanda bu sergiler, ilgili malzeme bilgisini ve eldivenle ilgili diğer teknolojileri sürekli olarak güncellememizi sağlıyor.Ayrıca, müşterilerin talebine göre gerçek ürünlere dönüştürdüğümüz eldiven/el koruması anlayışını geliştirmemize de yardımcı oluyor.Ayrıca, yıllar süren sergilere katılarak, yıllarca katıldığı sergilerle farklı alanlarda çok çeşitli ortaklarla ilişki kuruyoruz.Farklı müşterilerin ihtiyacına göre göreceli tasarım, uygun fonksiyonel malzemeler ve makul çözümler sağlayabiliriz.

 

 

Ürünlerimizden herhangi biriyle ilgileniyorsanız veya özel siparişleri görüşmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Eldiven sektöründeki anlayışımız ve tecrübemiz ile sizlere uygun fiyat ve daha iyi hizmeti gönülden sunacağız.Sizinle ve saygın şirketinizle uzun vadeli dostane iş ilişkileri kurmayı umuyoruz.

Geçmiş

Çin Shanghai Hygloves Co., Ltd şirket Profili 0

 

 

Büyük Etkinlikler ve Avantajlar

  • 30 Haziran 2016'da, ASTM (Amerikan Test Malzemeleri Derneği) tarafından Chicago, Illinois, ABD'ye davet edilmekten onur duyuyoruz.Konferansta eldiven endüstrisindeki diğer devlerle görüştük ve eldiven standartlarını formüle etmek için uzmanlığımızı kullandık.
  • Yıllar boyunca birçok itfaiyeci eldiveni geliştirdik.Ve bu eldivenler çeşitli standartlara uygundur.Örneğin, Amerikan standardı NFPA, Avrupa standardı EN659, Avustralya/Yeni Zelanda standardı AS/NZS 2161.6, Rus standardı GOST, Japon standardı vb.
  • Bildiğimiz kadarıyla dünya genelinde tüm NFPA, EN659 ve AS/NZS 2161.6'da itfaiyeci sertifikalarına sahip sadece bir veya iki şirket var.Shanghai Hygloves Co., Ltd.'nin bunlardan biri olduğunu söylemekten onur duyuyoruz.
  • Asya Pasifik bölgesinde şu ana kadar NFPA itfaiyeci eldiveni sertifikalarına sahip ilk ve tek firma/fabrikayız.Şu anda SEI ve/veya UL'den NPFA sertifikalarını alan sadece 14 şirket var (bazıları bizden sertifika uzantılı NFPA eldivenleri satın alıyor).
  • Yıllar içinde EN388 standartlarını karşılayan seksenden fazla eldiven stili geliştirdik ve test ettik.Ve yeni eldiven ürünleri geliştirmeye ve sertifikalandırmaya devam ediyoruz.Dahası, Kore ve Japonya pazarına uygun stiller ve boyut aralığı tasarladık ve ürettik.
  • Tasarım ve araştırma ekiplerimiz, çeşitli pazarlar için farklı işlevlere sahip eldivenler geliştirmek için her zaman yeni malzemeler ve üretim teknolojileri kullanıyor.

 

Hizmet

Çin Shanghai Hygloves Co., Ltd şirket Profili 0

 

 

    

Şanghay Hygloves Co, Ltd., yaklaşık 30 yıllık ticaret tecrübesi ve yaklaşık 20 yıllık üretim tecrübesi ile bir dizi ünlü uluslararası işletme ve marka ile işbirliği yapmaktadır.Tüm müşterilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için işlevsel ve yüksek kaliteli eldivenler geliştirmeye kararlıyız.Numune personelimiz, dış ticaret departmanımızla aynı binada çalışmakta olup, müşterilerimizin ihtiyaçlarına anında cevap verebilmemizi sağlamaktadır.Müşterilerimiz için yüksek kaliteli ürünlerle mükemmel hizmet ve rekabetçi fiyatlar sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmak önceliğimizdir.Kendi ürünlerimizin yanı sıra, müşterilerimize daha geniş bir ürün yelpazesi sunmak için, yurtiçinde ve yurtdışında birçok büyük eldiven fabrikası ve araştırma test enstitüsü ile her zaman çok iyi ilişkiler kuruyoruz.Bu nedenle, müşteri taleplerinin gereksinimlerini karşılamak için hedeflenen ürünler tasarlayabiliriz.Müşterilerimizi ve pazarı her zaman kazanmamızın yolu budur.Dünya çapında eldiven endüstrisinde itibarımızı artırmaya önem veriyoruz.

 

1. Marka

Hysafety'mizi kaydettik®İtfaiyeci eldivenlerinin sertifikaları için başvurduğumuzda kanunen marka.İtfaiye eldivenleri için, Hysafety®ürünlerin yüksek performansı, kalitesi ve konforunda müşteriler tarafından geniş çapta kabul görmüştür.

İtfaiyeci eldivenlerini sertifika uzantılarımızla da satan birçok firma/marka var.İtfaiyeci eldiveni sertifikalarımızı müşterilerimize kendi pazarlarını genişletmeleri için sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

İtfaiyeci eldiveni alanındaki kendi markamızın yanı sıra, OEM eldivenleri hala ana işimizdir.OEM eldivenleriyle bize güvenen birçok şirketin olması bir onurdur.

2. Yenilik

Müşterilerin güncel geri bildirimlerine ve trend taleplerine dayanarak, profesyonel Ar-Ge ekibimiz, müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için ürünlerin, malzemelerin ve tasarımın gelişmiş performansını elde etmeye adamıştır.Örneğin, özel yapıştırma teknolojimiz spor, madencilik ve diğer birçok sektörden müşteriler tarafından geniş çapta kabul görmüştür.

 

3. Küresel Kaynak Kullanımı

Yüksek kalitede benzersiz ve rekabetçi eldivenler üretmemizi sağlayan tüm eldiven endüstrisindeki içgörülerimizi geliştirmek için dünya çapında sürekli olarak yeni malzemeler arıyoruz.Şu anda dünya çapında uluslararası markalarla, ABD, Avrupa, Güney Amerika, Japonya, Kore, Tayvan gibi ülkelerle bir dizi malzeme tedarikçisiyle iyi ortaklıklarımız var.

    

 

İletişim bilgileri